ÜRETİM ATÖLYEM

NELER VAR?

Ev Stüdyomda iyi bir ses içeriği kaydetmek için gerekli ekipmanları sürekli olarak güncellerken, kayıtları düzenlemek ve başarılı projelere dönüştürmek için dünyanın önde gelen yazılımlarını kullanıyorum.

DONANIMLARIM

İyi bir ses içeriği kaydetmek için, uyumlu donanımları özenle seçiyor ve stüdyomu genişletiyorum. 

Apple

Mac Mini M1

SONY

RX10 IV

DJI

Mini 3 + RC Remote

Solıd state logıc

SSL 2+

PreSonus

FireStudio Mobile

PreSonus

TubePre V2

NATIVE INSTRUMENTS

Komplete M32

YAMAHA

HS5OM

BEHRINGER

B5 (Pair)

SE ELECTRONİCS

2200A II C

KULLANDIĞIM YAZILIMLAR

İyi görsel ve işitsel kayıtlar yapmak kadar, bu kayıtları doğru şekilde işlemenin de öneminin farkındayım. Çalışmalarımda dünyanın önde gelen programlarını kullanıyorum.

01

Logic Pro X

Profesyonel ses kaydı, ritim oluşturma, düzenleme ve miksaj gibi sese dair tüm işlemler için geliştirilmiş olan, Apple’ın piyasa standardı Ses Düzenleme programı.

02

Final Cut Pro

Apple’ın kurgu ve prodüksiyon alanındaki en gelişmiş aracı olan Final Cut Pro, yine kendi mimarisi olan Silikon işlemcileriyle şimdi daha hızlı ve çok daha güçlü!

03

DaVinci Resolve

Renk işleme denildiğinde akla ilk gelen ve aynı zamanda görsel efektler, hareketli grafiklerle sesli post prodüksiyonu tek bir çatı altında birleştiren tek program!

04

M1 Silikon İşlemci

Apple’ın ürettiği ve ilk kez 2020 yılında kullanmaya başladığı piyasada devrim yaratan M1 Silikon işlemcisiyle, bu yeniliği ve gücü bizlerde projelerimize taşıyoruz.