Kısaca kendimi tanıtacak olursam;

Ben, Onur Bor.

Bir şekilde ulaştığınız bu bloğun konu edindiği içerikleri kaleme alan kişiyim. 2023 Yılında kendimce profesyonel çalışma alanlarımı değiştirdim ve aynı zamanda basit şekilde blog yazarlığına yöneldim.

Düşüncelerimle bilikte sahip olduğum bilgi ve tecrübeleri aktarmak için yazıyorum.

Yaklaşık olarak 10 yıldır Hukuk Büroları ve Adliyelerde avukat katibi olarak çalışmaktayım. Seneler içinde tecrübe edindiğim en büyük ilgi odağım Ses Kayıt ve Mixing çalışmalarını her gün geliştirerek devam ettiriyorum.

2020 Yılında Huma Akademi‘de İHA-1 Ticari İnsansız Hava Aracı Pilotluğu ve Temel Radyo Haberleşme eğitimlerini aldım. 2021 Yılında Uçan Bir Cisim adı altında Dron ile havadan çekimler yapmaya başladım. Bunun yanı sıra video çekimleri yaparak ev stüdyomda Post Prodüksiyon çalışmalarıyla ilgileniyorum. 2022 yılı sonunda Dikey Akademi‘de DaVinci Resolve ile Kurgu ve Renk eğitimini aldım.

Bu kişisel web sitemi kendimi tanıtmak ve çalışmalarımı paylaşabilmek üzere kurdum. Blog kısmında bahsetmeyi hedeflediklerimse çoğunlukla kişisel düşüncelerimi aktarmak ve zaman içerisinde sahip olduğum bilgiler hakkında yazarak tecrübelerimi paylaşabilmektir.

Neler Kullanıyorum?

Ses kayıt ve düzenleme ekipmanlarının yanı sıra, görüntü düzenleme yazılımlarına da ileri düzeyde hakimim. Alanımda her zaman yenilikleri takip ediyor ve yetkinliğimi korumak için çalışıyorum.

İş Ortaklarım

Projelerimi hayata geçirirken farklı konularda beraber çalıştığım, alanında profesyonel firmalar.